KONST / Litografier / Grafiskt blad 13669151
nr 1366 9151
Grafiskt blad
Albert Engstöm, Carl Larsson och en narciss, 35x22 cm. Signerad
Kondition: fuktskadad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:04:53
12/12 07:05:26
100 kr
14/12 18:58:59